PL EN

Jesteśmy firmą konsultingową oferującą usługi w obszarze ekonomiki zdrowia. Funkcjonujemy na rynku już ponad dziewięć lat. Dostarczamy rzetelne opracowania danych klinicznych, ekonomicznych i społecznych niezbędne w procesie oceny technologii medycznych (HTA).

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Analityk projektowy.

Analityk
Miejsce pracy: Warszawa

Analiza danych klinicznych i ekonomicznych w zakresie HTA.

Wymagania:

Doświadczenie w obszarze HTA będzie mile widziane.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: kontakt@healthquest.pl z dopiskiem: "Rekrutacja".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HealthQuest sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HealthQuest sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.